Terapia integralna. Ustawienia systemowe. Rozwój osobisty.         600 375 539     biuro@jejholistic.pl

O mnie

Z wykształcenia akademickiego jestem prawnikiem.
W 1995r. obroniłam tytuł magistra nauk prawnych i przez kilka lat prowadziłam duże procedury przetargowe.
 
Kiedy w 1998r. wzięłam udział w tygodniowym warsztacie pracy z oddechem prowadzonym przez Nemi Nath z Australijskiej Szkoły Psychologii Alternatywnej – zakochałam się w oddechu. I głęboko poczułam, że chcę kiedyś dzielić się z ludźmi tą metodą – tak, by mogli doświadczyć cudownych jej efektów. Dla mnie osobiście – były one zdumiewające. Problem, z którym się borykałam okazał się mieć źródło w moim ciele! Co więcej – okazał się możliwy do rozwiązania poprzez oddech!
 
Na przestrzeni  kolejnych kilku lat brałam udział w tygodniowych warsztatach prowadzonych przez Nemi jeszcze kilkakrotnie (Tydzień Transformacji, Czakramy i Oddech, Sprawy Serca: Intymność, Seksualność, Duchowość). Uczyłam się także u innego pioniera pracy z oddechem – Colina Sissona (Czy jesteś otwarty na więcej?, Świadome związki), Dawida Neenana (Business & You), Laurely Blyth (Power Session), Rosmarie Weibel (Healing Tao).
 
Wszyscy Ci nauczyciele przyjeżdżali do Polski na zaproszenie Ewy Foley.
To Ona już na przełomie wieków, w czasach kiedy o rozwoju osobistym w Polsce mało kto słyszał, propagowała wiedzę na temat metod podnoszenia jakości życia.
 
W l. 2004-2017 prowadziłam filię Instytutu Świadomego Życia Ewy Foley w Toruniu, początkowo organizując i uczestnicząc w warsztatach prowadzonych przez trenerów ze szkoły Ewy Foley, a z kolei – sama prowadząc warsztaty w ramach Rocznego Programu Rozwoju Osobistego.
 
W międzyczasie, w 2005r. ukończyłam 2-letną Szkołę Pracy z Oddechem, Ustawień Systemowych i Dialogu z Głosem i zostałam certyfikowana przez dr Joy Manné ze Szwajcarii.
 
To cudowne doświadczenie zupełnie innego podejścia do pracy z oddechem dało mi dodatkowo możliwość poznania i doświadczenia 2 niezwykłych metod, bez których znajomości nie wyobrażam sobie obecnie pracy z ludźmi: dialogu z głosem i ustawień systemowych.
 
Przestrzeń ustawień systemowych – przełomowej metody odkrytej przez Berta Hellingera eksplorowałam przez kolejne lata u różnych nauczycieli i osób pracujących tym sposobem.
 
W ramach Instytutu Świadomego Życia w Toruniu przez kilka lat organizowałam i uczestniczyłam w comiesięcznych seminariach ustawień systemowych prowadzonych przez Ewę Mikołajczak. Brałam tez udział kilkakrotnie w ustawieniach, a także warsztatach prowadzonych tą metodą (Macierzyństwo, Seksualność i więzi seksualne, Twórczość) przez Ewę Arthur (wcześniej: Cyzman-Bany) i jej uczennicę – Małgorzatę Jakubowską (Praca i biznes, Związki par), a także Gerharda Walpera (Inne Pomaganie; Relacja partnerska; Miłość, choroba i uzdrowienie; Porządki sukcesu. Prowadzenie firmy; Ojciec i Matka, Pomoc rodzicom i ich dzieciom, Konflikt i Miłość).
 
W l. 2009-10 odbyłam szkolenie w metodzie Whole Hearted Healing (psychobiologia subkomórkowa) kanadyjskiego Institute for the Stude of Peak States, prowadzonego przez dr Granta McFetridge.
 
Uzupełniałam też wiedzę w klasycznym nurcie psychologii i psychoterapii (Wprowadzenie do psychologii dla osób pracujących w medycynie niekonwencjonalnej, DSM-IV oraz Profilaktyka samobójstw – Dolnośląskie Centrum Psychoterapii).
 
Jestem absolwentką szkolenia trenerskiego Train the Trainers u Anny Urbańskiej.
 
Jestem certyfikowaną terapeutką ustawień systemowych
Institut fur Stilles Familienstellen, Bad Homburg, I stopień – 2019r., II stopień – 2021r.

 
Prywatnie – od 30 lat jestem w świadomym związku, jestem mamą 2 synów.
 
Zapraszam na sesje indywidualne i warsztaty.
Joanna Ewa Jabłońska

lat doświadczenia

godzin szkoleń

godzin sesji terapeutycznych

godzin warsztatów