Terapia integralna. Ustawienia systemowe. Rozwój osobisty.         600 375 539     biuro@jejholistic.pl

Ustawienia Systemowe

niedziela, 14 listopada, godz. 10 – ok. 15

niedziela, 5 grudnia, godz. 10 – ok. 15

niedziela, 9 stycznia 2022r., godz. 10 – ok. 15

niedziela, 6 lutego, godz. 10 – ok. 15

niedziela, 6 marca, godz. 10 – ok. 15

niedziela, 3 kwietnia, godz. 10 – ok. 15

Toruń – Hotel Czarna Róża, ul. Rabiańska 11

 

„Zadziwiające jest to, że tak prostą metodą, poprzez ustawienia,
można tak wiele zrozumieć, poczuć i uwolnić się.”
(Kamila – luty’18)

 
Warsztat prowadzony w oparciu o metodę ustawień systemowych Berta Hellingera, poszukującą przyczyn i rozwiązań problemów osobistych, zawodowych, w relacjach, zdrowotnych itd. na poziomie systemowym, tj. przynależności do danej rodziny i rodu.
Metoda ta oparta jest na fenomenie „wiedzącego pola” i pierwszeństwa porządku nad miłością.
 
Podczas warsztatu pracujemy w grupie z osobami, pragnącymi rozwiązania swojego konkretnego życiowego problemu (ustawienie własne). Pozostałe osoby służą jako reprezentanci/obserwatorzy w ustawieniach.
Przy pomocy reprezentantów, w oparciu o fenomen „wiedzącego pola” odkrywamy dynamiki systemowe (rodzinne, rodowe), które mają olbrzymi ograniczający wpływ na nasze życie w każdym jego obszarze (emocje, zdrowie, relacje, spełnienie, dzieci, finanse, praca, sukces).
Dzięki ujawnieniu ukrytych podświadomych powiązań i ruchów uwalniamy się spod ich wpływu.
 
Udział w charakterze reprezentanta/obserwatora rekomendowany jest osobom, chcącym zapoznać się z metodą ustawień systemowych. Jest równocześnie niezwykłą okazją doświadczenia nowych stanów emocjonalnych – rozwijania inteligencji emocjonalnej i świadomości. Osoby biorące udział jako reprezentanci w ustawieniach innych osób często odnajdują w nich własną sytuację życiową, co ma i dla nich głęboko terapeutyczny wymiar.
 

Miejsce:
 
Hotel Czarna Róża
ul. Rabiańska 11

 

Inwestycja:
 

ustawienie własne: 390 zł

ustawienie pary: 450 zł

udział w charakterze reprezentanta/obserwatora: 90 zł
 

Liczba osób ograniczona.
 
Rezerwację miejsca na ustawienie własne prosimy potwierdzić poprzez zgłoszenie udziału
i wpłatę zaliczki w kwocie 90 zł
na konto: 48 1050 1979 1000 0090 7946 0953
 

REFLEKSJE UCZESTNIKÓW POPRZEDNICH EDYCJI WARSZTATU:
 

„Asiu, chciałam ci z całego serca podziękować że kolejny raz ratujesz mi życie ❤️ Jak jechałam na ustawienia to miałam w głowie, że one żyją trochę swoim życiem, a raczej życiem pola i nie można nastawiać się, że pokaże się lub uzdrowi akurat to co mi się wydaje, że powinno, że na efekty będzie trzeba czekać, bo nic nie dzieje się od razu i w ogóle z lękiem, że zobaczę coś trudnego czego nie chciałam dostrzec. Że poczuje się gorzej niż jest. Milion myśli w głowie na nie i jedna na tak, bo przecież wiem, że ustawienia działają, widziałam to, doświadczyłam tego osobiście i obserwując przemiany u moich przyjaciół. Zaraz po ustawieniu pojawiła się jedną rzecz, która spowodowała, że pomyślałam, że było warto. Mogłam znowu oddychać, czułam, że moje ciało napełnia się powietrzem, że on krąży po mnie, wypełnia mnie i oczyszcza. Po pół roku bólu w klatce piersiowej, kuleniu w sobie mogłam wyprostować plecy i odetchnąć od czubka głowy po palce stóp. Kiedy wychodziłam z sesji powiedziałam do przyjaciółki: czuję, że oddycham, że żyję, więc było warto. Żartowałyśmy nawet chwilę, że za pół roku zobaczymy efekty.
Ustawienia były w sobotę, a w poniedziałek mąż pierwszy raz sam zaproponował rozmowę, której unikał od miesięcy. Zbierałam szczękę z ziemi kiedy zapytał o te wszystkie rzeczy, o które ja też chciałam go zapytać, nie uciekał, rozmawiał i poprosił o to żebyśmy dali sobie szansę. Potem zaczęliśmy zbliżać się do siebie i wracać ku sobie. Dziś jestem w domu, naszym domu – jak podkreślał mąż gdy prosił o mój powrót. Wszystko wydarzyło się powoli, spokojnie i w zgodzie z naszymi trudnymi uczuciami, ale zaczęło konkretnie realizować się zaraz po sobocie. Dziękuję ❤️ Oboje bardzo rozwinęliśmy się przez te prawie 8 miesięcy, dotknęliśmy w sobie trudnych rzeczy, przeszliśmy terapię i choć to był trudny czas doceniam to co przyniósł. Raz jeszcze dziękuję ci pięknie ❤️”
Dominika (maj’21)
 

„Czuję ogromną wdzięczność i szacunek za tę pracę.
Chylę czoła przed tym, co większe od nas i nas prowadzi.
Podążam. Czuję. Jestem. Dziękuję.”
Aneta (grudzień’20)
 

„Od naszej sesji ustawieniowej dzieją się rzeczy magiczne. (…) Wczoraj byłem standardowo u rodziców na obiedzie. Mój tata ucieszył się jak mnie zobaczył i zaczął mi opowiadać jakieś swoje historie. Dotarło do mnie, że to ja go cały czas odrzucam i spojrzałem na niego od długiego czasu nieco inaczej.”
Wojciech (styczeń’20)
 

„Udział w ustawieniach (nie tylko własnych) był dla mnie ogromnie wartościowy. – praca na relacjach z rodzicami, nienarodzonymi dziećmi, również kobiecością czy pieniędzmi.”
Magda (listopad’19)
 

„Poukładanie relacji z rodzicami uwolniło mnie i dało energię na nowe lepsze życie.
Życie pełniejsze, w kontakcie ze swoim ciałem i emocjami.”
Kasia (czerwiec’19)
 

„Szczególne było ustawienie, w którym zaakceptowałam część siebie, wypartą na pamiątkę i z miłości do tych, co wcześniej w Rodzie. A wyparłam bylejakość, frywolność, luz, hołdując poukładaniu, sztywności, powadze i odpowiedzialności. To, co wyparte, przychodziło do mnie każdego dnia i pukało, najpierw w moim (byłym) mężu, potem synu. Byłam ciągle w napięciu, wkurzeniu lub furii.
Dziś – po – mam ten luz, frywolność i zgodę na bylejakość, a moje dziecko stało się tam gdzie trzeba bardziej poukładane, poważne i odpowiedzialne. Cudownie jest być kompletną i patrzeć na moje kompletne dziecko…”
Aneta (kwiecień’19)
 

„Praca ustawieniowa w niezwykły sposób ukazała to co świadomy umysł próbuje ukryć.”
(Adam – luty’19)
 

„Uczestniczyłam w kilku sesjach ustawień rodzinnych, które pomogły mi rozwiązać wiele problemów. Poczułam miłość i akceptację swoich rodziców. Przyjęłam miłość własną podczas ustawienia mojej relacji z ojcem . W czasie warsztatów Matki, Córki… odczułam niezwykłą miłość mojej mamy do mnie, której nie doświadczyłam nigdy w trakcie bezpośrednich relacji. Dało mi to spokój, pewność , a przede wszystkim oddaliło wiele obaw, które nękały mnie przez całe moje życie. Kiedyś bałam się utraty pracy, samotnego życia, braku przyjaciół, utraty partnera… Brak mi było poczucia własnej wartości.
W wyniku ustawień otworzyły się zupełnie nowe możliwości. Podejmuję decyzje z punktu pewności, a nie obaw. Od kiedy przestałam się lękać zaczęłam porządkować swoje życie, przede wszystkim osobiste.”
(Barbara – styczeń’19)

 

„Czuje głęboki spokój, radość, harmonię i umocnienie siebie, wiarę w siebie. Dotychczas usiłowałam na różne sposoby , wieloma metodami wzbudzić w sobie te uczucia, lecz osiągałam tylko przejściowe stany poprawy. Ich utrzymanie wymagało wielu starań. W tej chwili mam uczucie, że spokój zagościł w moim życiu na stałe.”
(Monika – czerwiec’18)

 

„Już nie odczuwam takiej rozpaczy i żalu, ani nie zalewam się łzami po stracie, jak przed… wczoraj był tego przykład (…) moje serce już tak nie cierpi.”
(Hanna – lipiec’18)

 

„Najwięcej dało mi ustawienie, w którym byłem reprezentantem.”
(Piotr – sierpień’18)

Zapis na warsztat
Kontakt ze mną

JEJHOLISTIC

E-mail:: biuro@jejholistic.pl

Telefon: 600 375 539