Terapia integralna. Ustawienia systemowe. Rozwój osobisty.         600 375 539     biuro@jejholistic.pl

Ustawienia Systemowe

sobota, 8 maja 2021r., godz. 10 – ok. 15
Toruń – Hotel Czarna Róża, ul. Rabiańska 11

 

„Zadziwiające jest to, że tak prostą metodą, poprzez ustawienia,
można tak wiele zrozumieć, poczuć i uwolnić się.”
(Kamila – luty’18)

 
Kameralny warsztat prowadzony w oparciu o metodę ustawień systemowych Berta Hellingera, poszukującą przyczyn i rozwiązań problemów osobistych, zawodowych, w relacjach, zdrowotnych itd. na poziomie systemowym, tj. przynależności do danej rodziny i rodu. Metoda ta oparta jest na fenomenie „wiedzącego pola” i pierwszeństwa porządku nad miłością.
 
Podczas warsztatu pracujemy w grupie z osobami, pragnącymi rozwiązania swojego konkretnego życiowego problemu (ustawienie własne). Pozostałe osoby służą jako reprezentanci/obserwatorzy w ustawieniach.
Przy pomocy reprezentantów, w oparciu o fenomem „wiedzącego pola” odkrywamy dynamiki systemowe (rodzinne, rodowe), które mają olbrzymi ograniczający wpływ na nasze życie w każdym jego obszarze (emocje, zdrowie, relacje, spełnienie, dzieci, finanse, praca, sukces).
Dzięki ujawnieniu ukrytych podświadomych powiązań i ruchów uwalniamy się spod ich wpływu.
 
Udział w charakterze reprezentanta/obserwatora rekomendowany jest osobom, chcącym zapoznać się z metodą ustawień systemowych. Jest równocześnie niezwykłą okazją doświadczenia nowych stanów emocjonalnych – rozwijania inteligencji emocjonalnej i świadomości. Osoby biorące udział jako reprezentanci w ustawieniach innych osób często odnajdują w nich własną sytuację życiową, co ma i dla nich głęboko terapeutyczny wymiar.
 

Miejsce:
 
Hotel Czarna Róża
ul. Rabiańska 11

 

Inwestycja:
 
ustawienie własne: 350 zł
udział w charakterze reprezentanta/obserwatora: 70 zł
 

Liczba osób ograniczona zgodnie z przepisami epidemicznymi!
 
Rezerwację miejsca na ustawienie własne prosimy potwierdzić poprzez zgłoszenie udziału
i wpłatę zaliczki w kwocie 50 zł
na konto: 48 1050 1979 1000 0090 7946 0953
 

REFLEKSJE UCZESTNIKÓW POPRZEDNICH EDYCJI WARSZTATU:
 

„Czuję ogromną wdzięczność i szacunek za tę pracę.
Chylę czoła przed tym, co większe od nas i nas prowadzi.
Podążam. Czuję. Jestem. Dziękuję.”
Aneta (grudzień’20)
 
„Od naszej sesji ustawieniowej dzieją się rzeczy magiczne. (…) Wczoraj byłem standardowo u rodziców na obiedzie. Mój tata ucieszył się jak mnie zobaczył i zaczął mi opowiadać jakieś swoje historie. Dotarło do mnie, że to ja go cały czas odrzucam i spojrzałem na niego od długiego czasu nieco inaczej.”
Wojciech (styczeń’20)
 

„Udział w ustawieniach (nie tylko własnych) był dla mnie ogromnie wartościowy. – praca na relacjach z rodzicami, nienarodzonymi dziećmi, również kobiecością czy pieniędzmi.”
Magda (listopad’19)
 

„Poukładanie relacji z rodzicami uwolniło mnie i dało energię na nowe lepsze życie.
Życie pełniejsze, w kontakcie ze swoim ciałem i emocjami.”
Kasia (czerwiec’19)
 

„Szczególne było ustawienie, w którym zaakceptowałam część siebie, wypartą na pamiątkę i z miłości do tych, co wcześniej w Rodzie. A wyparłam bylejakość, frywolność, luz, hołdując poukładaniu, sztywności, powadze i odpowiedzialności. To, co wyparte, przychodziło do mnie każdego dnia i pukało, najpierw w moim (byłym) mężu, potem synu. Byłam ciągle w napięciu, wkurzeniu lub furii.
Dziś – po – mam ten luz, frywolność i zgodę na bylejakość, a moje dziecko stało się tam gdzie trzeba bardziej poukładane, poważne i odpowiedzialne. Cudownie jest być kompletną i patrzeć na moje kompletne dziecko…”
Aneta (kwiecień’19)
 

„Praca ustawieniowa w niezwykły sposób ukazała to co świadomy umysł próbuje ukryć.”
(Adam – luty’19)
 

„Uczestniczyłam w kilku sesjach ustawień rodzinnych, które pomogły mi rozwiązać wiele problemów. Poczułam miłość i akceptację swoich rodziców. Przyjęłam miłość własną podczas ustawienia mojej relacji z ojcem . W czasie warsztatów Matki, Córki… odczułam niezwykłą miłość mojej mamy do mnie, której nie doświadczyłam nigdy w trakcie bezpośrednich relacji. Dało mi to spokój, pewność , a przede wszystkim oddaliło wiele obaw, które nękały mnie przez całe moje życie. Kiedyś bałam się utraty pracy, samotnego życia, braku przyjaciół, utraty partnera… Brak mi było poczucia własnej wartości.
W wyniku ustawień otworzyły się zupełnie nowe możliwości. Podejmuję decyzje z punktu pewności, a nie obaw. Od kiedy przestałam się lękać zaczęłam porządkować swoje życie, przede wszystkim osobiste.”
(Barbara – styczeń’19)

 

„Czuje głęboki spokój, radość, harmonię i umocnienie siebie, wiarę w siebie. Dotychczas usiłowałam na różne sposoby , wieloma metodami wzbudzić w sobie te uczucia, lecz osiągałam tylko przejściowe stany poprawy. Ich utrzymanie wymagało wielu starań. W tej chwili mam uczucie, że spokój zagościł w moim życiu na stałe.”
(Monika – czerwiec’18)

 

„Już nie odczuwam takiej rozpaczy i żalu, ani nie zalewam się łzami po stracie, jak przed… wczoraj był tego przykład (…) moje serce już tak nie cierpi.”
(Hanna – lipiec’18)

 

„Najwięcej dało mi ustawienie, w którym byłem reprezentantem.”
(Piotr – sierpień’18)

Zapis na warsztat


Kontakt ze mną

JEJHOLISTIC

Adres: ul. Mostowa 10 Toruń

Telefon: 600 375 539

Share This