Terapia integralna. Ustawienia systemowe. Rozwój osobisty.         600 375 539     biuro@jejholistic.pl

Roczny Program Rozwoju Osobistego – Słubice 2019

Celem programu jest doskonalenie kompetencji osobistych i społecznych uczestników, tak aby łatwiej Ci było:odnaleźć swoje właściwe miejsce w życiu, wyznaczać i osiągać cele, realizować marzenia, nawiązywać głębokie więzi rodzinne i międzyludzkie, tworzyć dobre związki,komunikować sie efektywniej, szybciej i skuteczniej rozwiązywać problemy, podejmować mądre decyzje, skutecznie działać,osiągać satysfakcję z pracy, doświadczać poczucia spełnienia w życiu,
żyć szczęśliwie, żyć świadomie!

 

Program stanowi spójną całość, stąd rekomendujemy udział w całości.
Możliwy jest także udział w wybranych warsztatach.

 

 Terminy i tematy kolejnych spotkań warsztatowych:

 

12-13.I.2019r.    Masz wpływ! – o postawie życiowej i jej konsekwencjach
Jak kształtować pozytywną postawę życiową i jak wpływać na postawę innych. Jak znacząco podnieść jakość swojego życia. Jak właściwie korzystać z mocy swojego umysłu. Jak dokonywać dobrych zmian. Moc intencji. Moc wdzięczności.

 

  16-17.II.    Moje drogowskazy – o wartościach
Wartości kierują naszymi zachowaniami i decyzjami, a więc i naszym losem. Życie zgodnie ze swoimi wartościami daje siłę, poczucie pewności, spokój wewnętrzny i spójność. Nauczysz się zarządzać wartościami tak, by podejmować właściwe decyzje, tworzyć dobre relacje.

 

   16-17.III.    Marzenia i spełnienia – droga realizacji marzeń
Spotykamy się, by sprecyzować swoje cele, życiowy kierunek i odważyć się sięgnąć po to, co wydawało się niemożliwe. Idąc w kierunku, który czujesz głęboko w sercu, osiągniesz spokój i spełnienie. Otwórz się na magię marzeń, robiąc swoją Mapę Spełnionego Życia!

 

   13-14.IV.    Przekonania – moje zasoby i ograniczenia
Wyłanianie i zmiana ograniczających przekonań. Wprowadzanie przekonań wspierających. Poznaj moc swojego umysłu! Uwierz w siebie! Przełam się przez swoje ograniczenia – dosłownie – podczas warsztatu przełamiesz dłonią 2 cm drewnianą deskę!

 

   18-19.V.    Pokochać Siebie – poczucie własnej wartości
Samouznanie. Budowanie zdrowej samooceny. Transformujące ćwiczenia podnoszące samoakceptację i rozwijające szacunek do siebie. Asertywność. Przekraczanie bram umysłu: bramy możliwości, zdolności i zasługiwania!

 

   29-30.VI.    Emocje i Ja – Inteligencja Emocjonalna
Znajomość i rozróżnianie własnych emocji, zarządzanie emocjami i nastrojami, zdolność komunikowania uczuć, zachowanie optymizmu mimo niepowodzeń, intuicja oraz empatia – to ekscytujący obszar w jakim będziemy poruszać się podczas tego warsztatu!

 

  14-15.IX.    W zgodzie z Sobą – dialog wewnętrznych głosów
Odkryjesz bogactwo podosobowości jakie kryją się w Twoim wnętrzu. Krytyk, Zadowalacz, Perfekcjonista, Popychacz – to często skryci sabotażyści Twoich działań. Zdemaskowanie głosów żyjących w głębi Ciebie sprawia, że od teraz to Ty dowodzisz. Stajesz się  Panem Siebie!

 

  12-13.X.    Duchowość Ciała – w harmonii z własnym ciałem
Doświadczenie i przeżycie siebie poprzez taniec i ruch. Zajęcia z elementami pracy z oddechem oraz improwizacji w tańcu. Znajdź w sobie przestrzeń, by pokochać to czego w sobie nie lubisz, uznać to, czego nie chcesz zobaczyć, zaakceptować siebie w pełni.

 

   8.XI., godz. 17.30 – ok. 20.30    Ustawienia systemowe
Podczas modułu ustawień systemowych zaprezentowane zostaną uniwersalne dynamiki wynikające z układów rodzinnych i historii rodziny, które wpływają na nasze funkcjonowanie w życiu w obszarze emocji, relacji, zdrowia, pracy i finansów. Poprowadzone zostaną także 2-3 ustawienia dotyczące konkretnych osób.
 
Inwestycja:
ustawienie własne: 350 zł
udział w charakterze reprezentanta/obserwatora: 90 zł

 

   9-10.XI.    Oddech – droga do wewnętrznej wolności
Praca z oddechem uwalnia emocje zablokowane w ciele. Pozwala doświadczyć wglądów w przyczyny problemów obecnych w życiu i transformuje je. Rezultatem jest radosna integracja, która pozwala nam pełniej kochać i bardziej cieszyć się życiem!

 

    7-8.XII.    Szczęśliwe Związki – o tworzeniu dobrych relacji
Poznasz reguły funkcjonowania związków. W programie m.in.: dynamika relacji, związki jako „życiowy poligon”, dawanie i przyjmowanie, równowaga siły i bezbronności, taniec związku, komunikacja w związku – rozmowa, która zbliża i rozmowa, która oddala.

 

Miejsce:

 

Słubicki Miejski Ośrodek Kultury
Słubice ul. I maja 1

sobota:   9.00 – 17.00 (z godzinną przerwą obiadową)
niedziela:    9.00 – 14.00

 

Ilość miejsc ograniczona do 10 osób!
O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłaty zaliczki w kwocie 70 zł.

 

Inwestycja:

 

470 zł – weekendowy warsztat

280 zł – udział w jednym dniu warsztatu (sobota)

 

Konto do wpłat zaliczek:

JEJ Holistic
48 1050 1979 1000 0090 7946 0953

 

Prosimy o przyniesienie śpiwora/koca, małej poduszeczki, ubranie nie krępujące ruchu,
obuwie zmienne w okresie jesienno-zimowym, notes.

 

REFLEKSJE UCZESTNICZEK PODOBNEGO PROGRAMU W TORUNIU:

 

 „Roczny kurs rozwoju osobistego uratował mi życie!
Mogę oddychać bez bólu w klatce piersiowej i czuję przepływ powietrza przez całe moje ciało. To jest piękne, wyzwalające. Potrafię przebywać sama ze sobą, ze swoimi emocjami – trudnymi i przyjemnymi. Jestem pełna wdzięczności, łagodności dla siebie i świata. Czytam siebie, czuję siebie, rozmawiam ze sobą, opiekuję się sobą, zmieniam się, rozwijam się.
Dziękuję, dziękuję, dziękuję..”
Agnieszka – absolwentka RPRO 2013/14 (październik’15)

 

„Dzięki przyjazdom do Torunia ostatnie dwa lata, mimo że były jednymi z najtrudniejszych w moim życiu, stały się też okresem, który przyniósł mi najwięcej satysfakcji, w którym dokonały się w moim zyciu olbrzymie zmiany.
Roczny program dał mojemuy życiu zupełnie nowy kierunek.”
Grażyna – absolwentka RPRO 2014/15 (październik’15)

 

„Dziś wiem, że udział w rocznym PRO był jedną z najlepszych moich dotychczasowych decyzji życiowych. Wchodziłam z szeregiem wątpliwości i pytań odnośnie tego kim jestem i jak mam żyć. Dziś po roku dziwią mnie te pytania. Wiem o sobie tak dużo, a to najważniejszy skarb – świadomość. Wiem co jest dla mnie ważne, czego chcę, co czuję, potrafię sama siebie wspierać i prowadzić do celu. Obchodzę się ze sobą inaczej, łagodniej, wyrozumialej, i tak też traktuję innych.
Moja pewność siebie i poczucie mocy znacznie wzrosły.
Był to przełomowy rok w moim życiu i jestem bardzo wdzięczna wszystkim, którzy byli tam ze mną, zarówno uczestnikom warsztatów jak i prowadzącym. Atmosfera życzliwości, wsparcia, zrozumienia i siły grupy na zawsze pozostanie w moim sercu.
Gorąco polecam wszystkim otwartym na swój rozwój i zmiany.”
Ola – absolwentka RPRO 2011/12 (sierpień’12)

   

Zapis na warsztat


Kontakt ze mną

JEJHOLISTIC

Adres: ul. Mostowa 10 Toruń

Telefon: 600 375 539

Share This